Vedoucí - Ing. Martin Čermák, tel.: 724 375 549

22.04.2016

ODKAZ ZDE

Florbalisté TJ Hodonice začínají PLAY OFF ZAFL

13.04.2016

V neděli 10.4.2016 byla dohrána základní část ZAFL 2015/2016 a florbalisté TJ Hodonice postupili do PLAY OFF ze třetího místa. Bude také založena na Facebooku událost (na zápasy playoff)

Florbalisté dvakrát zvítězili

13.03.2016

Florbalisté TJ Tygři Hodonice v soutěži ZAFL dvakrát porazili Jaroslavické kapry. Hráno v neděli 13.3.2016 ve sportovní hale Města Znojma

Foto František Šimík

Vánoční florbalový turnaj

26.12.2015

V sobotu 26.12.2015 uspořádal florbalový oddíl TJ Hodonice v tělocvičně ZŠ Tasovice tradiční vánoční florbalový turnaj. Zúčastnilo se ho 8 družstev, která o nejlepší umístění bojovala do pozdních odpoledních hodin. Na prvním místě se umístili Gamers (Tuna, Šopák, Čermák J, Herman, Čop, Kučera), na druhem taktéž domácí Excalibur a na třetím znojemští Samej Vikýř. Čtvrté misto obsadil další domácí tým Masokombinát

Florbalisté Tygři TJ Hodonice si v ZAFL vedou velmi úspěšně

06.12.2015

Florbalisté Tygři TJ Hodonice úspěšně bojují v soutěži Znojemské amatérské florbalové ligy 2015/2016 a také uspěšně se drží v první čtyřce tabulky

Foto ze zápasu 6.12.2015

Florbal Open 2015 z technických důvodů zrušen

20.07.2015

Po roce se opět sejdou florbalisté v Hodonicích na turnaji FLORBAL OPEN 2015, který se uskuteční v sobotu 8.8.2015 v areálu kurty Hodonice. Pozvánka zde

Florbalisté uspěli v Dubňanech

18.05.2015

Smíšené florbalové družstvo TJ Hodonice uspělo na florbalovém turnaji XLORBAL CUP DUBŇANY, kde obsadilo 3. místo

FLORBALOVÝ TURNAJ TJ Hodonice - vítězí EXCALIBUR

27.12.2014

Tradičního vánočního florbalového turnaje TJ Hodonice, konaného v sobotu 27.12.2014 v tělocvičně ZŠ Tasovice se zúčastnilo 8 družstev a 70 hráčů - amatérských i profesionálních. Vítězství si odnesl domácí tým EXCALIBUR, na druhém místě skončila KERAMIKA a třetí místo patří družstvu GAMERS. Další pořadí: GLADIATORS, MASOKOMBINÁT HODONICE ....

Foto Rosťa Lattner

Florbal - Hodoničtí Tygři TJ Hodonice slaví další úspěch

17.08.2014

Hodoničtí tygři slaví další úspěch, když na skvěle obsazeném turnaji v Šanově, který se konal v sobotu 16.8.2014, obsadili výborné druhé místo. Tygři s přehledem vyhráli svoji skupinu, když zůstali neporaženi se skóre 9:1. Ve finále pak nestačili na skvěle připravený domácí tým. Turnaje se účastnilo 8 mužstev z celého okresu. Za tým tygrů nastoupili Stehlík, Čermák, Vajčner, Sedlář, Tuna, Lašák a Svatoš

FLORBAL OPEN 2014

10.08.2014

V sobotu 9.8.2014 se v areálu kurty Hodonice uskutečnil tradiční letní florbalový turnaj FLORBAL OPEN 2014. Zúčastnilo se ho 7 družstev a 60 hráčů. Vítězství si odnesli ČMELÁCI pod vedením kapitánky Lenky Benešovské. Na druhém místě skončil tým Gamers, třetí pozici obsadil tým Excalibur, který v souboji o třetí místo porazil tým Bajpás. Turnaj pořádal florbalový oddíl TJ Hodonice a poděkování patří Martinu Čermákovi, Ivo Medkovi a všem ostatním za přípravu turnaje

Další fotografie - web Hodonic

Naši úspěšní florbalisté - blahopřejeme ...

02.06.2014

Tým TJ Tygři Hodonice dosáhl velkého úspěchu na prestižním turnaji XFlorbal Cup 2014 v Dubňanech u Hodonína. V turnaji, na který jezdí týmy z celé republiky i ze Slovenska, dosáhli Tygři hned při své premiéře na celkové prvenství. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 družstev. Tygři si tak alespoň částečně spravili chuť po nevydařené sezoně v ZAFLu. Vítězství dosáhl tým ve složení: Jiří Rozehnal, Martin Čermák, Daniel Bečka, Martin Vajčner, Jiří Sedlář, Libor Šopák, Vojtěch Krňanský, Lukáš Bartůněk, Pavel Dokulil, Jan Dokulil a Radek Pechura

Florbalisté TJ Hodonice do PLAY OFF ZAFL nepostupují

12.04.2014

Florbalový tým TJ Hodonice dnes zakončil sezónu 2013/2014 dvěma zápasy. Porazil Rebels 5:1 a podlehl Baru u Slimáka 3:1, kdy dostali naši florbalisté gól v posledních sekundách zápasu, když se snažili zvrátit skóre v powerplay

Kontrolní otázka:

Který hráč TJ Hodonice byl takto nešetrně faulován?

ZAFL - Znojemská amatérská florbalová liga - TJ Hodonice bojují

reportáže ze 17. a 18. kola - převzato z webu ZAFL

Fbc TJ Sokol Tvořihráz – TJ Tygři Hodonice   5:4

V tomto utkání proti sobě nastoupil třetí tým tabulky, tým Tvořihráze proti předposledním Hodonicím. V první minutě vstřelil první gól utkání Martin Vajčner, který se trefil nad Koudelkovo rameno. Další obrovskou šanci spálil Čermák. Ve třetí minutě skončil míček v brance Soukupa po střele Richarda Adámka. Poté se prezentoval pohotovým zákrokem Soukup, když vyrazil střelu Luďka Vaculy. Po této akci přišla obrovská šance, kdy pronikající Richtr postupoval sám na Soukupa, ten jeho pokus vyrazil na volného Stehlíka, který ale bránu minul. V šesté minutě zastavil střelu Kosačíka, Koudelka. V osmé minutě předvedl brilantní zákrok Koudelka, když nohou vykopl míček letící do branky. V čase 10:24 předvedl obrovskou hrubku Koudelka, který daroval zadarmo gól hráčům Hodonic, ti tak vedli 1:2. Toto vedení jim ovšem dlouho nevydrželo, protože hned vzápětí vyrovnal Karel Klouda. Deset vteřin před koncem prvního poločasu ještě stihla Tvořihráz strhnout vedení na svou stranu a první poločas tak vyhrála Tvořihráz 3:2. Tak jak první poločas hráči Tvořihráze skončily, tak začli ten druhý a to gólem. Po pěti vteřinách po úvodním buly předvedli hráči Tvořihráze nádhernou akci, kdy Adámek nahrál volnému Stehlíkovi a ten překonal bezmocného Soukupa a Tvořihráz tak vedla o dva góly, 4:2. O dvě minuty později se ve sto procentní šanci zjevil Luděk Vacula a hráč jeho kvalit by si s takovou šancí měl poradit. Položil si brankáře Soukupa, který už bezmocně ležel na zemi, ale Vacula prázdnou klec netrefil, jeho zaváhání o pár vteřin později napravil jeho spoluhráč Dvořák. V polovině utkání vystřelil z poloviny hřiště Daniel Bečka a míček skončil v bráně. Čtyři minuty před koncem přišlo další snížení, o které se postaralo duo Krčmář, Tuna. Krčmář přihrál volnému Tunovi, který nekompromisně zavěsil míček do pravé šibenice a Tvořihráz tak vedla už pouze o jeden gól. V desáté minutě předvedl obraný zákrok Krňanský. Tvořihráz nakonec své vedení udržela, vyhrála 5:4. Ze sedmnáctého kola si odnesla plný počet šesti bodů.

TJ Tygři Hodonice – Fbc Šmoulové Znojmo  5:3

Hned druhá střela na bránu tohoto zápasu se ujala a skončila v síti, ale v té, kterou střežil Mihola. Na 1:0 dal gól Hodonický hráč Jiří Sedlář a hned v zápětí pa:dl druhý gól zápasu. Ten byl excelentně provedený a postaral se o něj Marian Kosačík, který nabral míček na svou čepel a zpoza branky ho prostě hodil do brány (všichni určitě vědí, o jaký trik jde). Ve čtvrté minutě padl gól na 3:0. Jeho autorem byl Jiří Rozehnal. Od páté minuty rozjeli Šmoulové kolotoč, ale buď měli smůlu, nebo je zastavil Marek Soukup. V sedmé minutě zkoušel střelu Luboš Bastl a v deváté minutě předvedl Soukup opět parádní zákrok tentokrát po střele Vlasáka. V desáté minutě nastřelil Vysloužil pouze tyč. Na druhé straně se pěkným zákrokem prezentoval Mihola až v jedenácté minutě. Po této akci byl vyloučen Daniel Bečka a Šmoulové dostali výhodu pěti proti čtyřem. Sedm vteřin před koncem poločasu přišel pro Šmouly další trest v podobě gólu. Gól na 4:0, svůj druhý v tomto utkání vstřelil Jiří Rozehnal a to když se trefil k levé tyči Miholovy brány a Hodonice tak překvapivě vedli po prvním poločase 4:0. Hned na začátku druhé půlky utekl Rozehnal obraně Šmoulů a mohl tak dát Hattrick, ale Mihola skvělým zákrokem Rozehnalovi tuto radost překazil. Kosačík v další obrovské šanci Hodonic, také ztroskotal na skvěle chytajícím brankáři Šmoulů. Ve čtvrté minutě se Šmoulové dočkali, když Soukupa prostřelil Jaroslav Semotam. Na 5:1 zvýšil Kišš. Tři minuty před koncem utkání přihrál Vlasák zpoza brány na číhajícího Kadlece, který míček umístil do brány. Šmoulům se podařilo snížit ještě jednou a to když na konečných 5:3 upravil Radek Vysloužil. Hodonice tak tento zápas zvládli a připsali si důležité tři body do tabulky.

Vánoční florbalový turnaj - zvítězili domácí EXCALIBUR

14.12.2013

V sobotu 14.12.2013 se uskutečnil v tělocvičně ZŠ Tasovice tradiční vánoční florbalový turnaj, který měl letos velmi kvalitní obsazení. Zúčastnilo se ho 10 družstev a 70 hráčů. Došlo k zajímavé konfrontaci amatérských florbalistů s hráči hrajícími výkonnostní vrcholovou florbalovou soutěž. Vítězství si odnesli domácí EXCALIBUR, kteří ve finále porazii KERAMIKU. Finále bylo velmi napínavé, Excalibur, který podlehl týmu Keramiky v základní skupině, se dostal do vedení 2:0. Keramika stačila už jen snížit na 1:2 a tento výsledek už zůstal do konce zápasu. Zápas o třetí místo zvládli lépe Gamers, čtvrté místo patří ČVAMBÁNŮM. Turnaj pořádal florbalový oddíl TJ Hodonice a vzorně ho připravili Martin Čermák, Ivo Medek ml., Ivo Medek st., Stanislav Juga, Honza Čop a další

Foto Ivo Medek ml.

Pozvánka na vánoční florbalový turnaj

25.11.2013

Florbal Open 2013 - vítězí  BAJPÁS

03.08.2013

Florbal Open, tradiční florbalový turnaj se uskutečnil v sobotu 3.8.2013 v areálu kurty Hodonice. Zúčastnilo se ho 5 družstev a ve finále to byl souboj místních týmů. Vítězství si odneslo družstvo BAJPÁS ve složení Martin Čermák, Jiří Čermák, Daniel Bečka, Jiří Rozehnal, Martin Vajčner, Vlastimil Fortelný, Libor Zohn a Václav Krčmář. Na druhém místě skončili rovněž domácí  EXCALIBUR. Turnaj pořádal florbalový oddíl TJ Hodonice - na jeho přípravě se podíleli Martin Čermák, Ivo Medek ml., a Ivo Medek st. a další

Fotografie František Šimík

Fotografie Ivo Medek ml.

Vítězné družstvo BAJPÁS

Florbalový oddíl TJ Hodonice uspořádal tradiční vánoční florbalový turnaj, který se uskutečnil v sobotu 15.12.2012 v tělocvičně ZŠ Tasovice. Zúčastnilo se ho 10 družstev a 62 hráčů, turnaj byl okořeněn i účastí družstva dívek. Po celodenním maratonu si vítězství odnesli GAMERS ve složení Tuna, Urbánek, Kučera, Sucháček, Čermák, Šopák, Pecan, Fortelný Vl. a Fortelný Jar. Na druhém místě skončili PARŤÁCI ve složení Indruch, Čižmár, Pánek, Jedlička, Hačeský, Herman a třetí místo patří EXCALIBUR ve složení Lašák, Svatoš, Sedlář, Burša, Lapeš, Havlík, Blahoudek, Semančin. Turnaj, který byl největším setkáním amatérských florbalistů okresu Znojmo s přehledem "řídil" Martin Čermák, o materiálně technické zabezpečení se vzorně starali Ivo Medek, Stanislav Juga a Jan Čop.

Fotografie

Video 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

--------------------------

Tradiční florbalový turnaj FLORBAL OPEN 2012 uspořádal v sobotu 4.8.2012 pod vedením Martina Čermáka florbalový oddíl TJ Hodonice. Sportovní areál kurty Hodonice opět po týdnu ožil kolektivním sportem. Vítězství si v konkurenci šesti mužských a jednoho ženského oddílu odnesli GAMERS, na druhém místě skončili ČVAMBÁNI a třetí místo patří družstvu EXCALIBUR. Poděkování patří Martinu Čermákovi, Ivo Medkovi ml., Stanislavu Jugovi a všem, kteří se zasloužili o hladký průběh celé akce

Video zde

Soupisky vítězných družstev - kdo ví, zašlete

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Na fotografii jediné florbalové družstvo žen

-------------------------

Tradičního vánočního florbalového turnaje TJ Hodonice v tělocvičně ZŠ Tasovice se v sobotu 17.12.2011 zúčastnilo 8 družstev a 50 hráčů. Vítězství si odnesli GAMERS před loňskými vítězi - LEGENDAMI, na třetím místě skončili G'S a čtvrté místo obsadili PLAYBOY. Poděkování organizátorům turnaje - Martinu Čermákovi, Ivo Medkovi, Stanislavu Jugovi a Janu Čopovi - Fotografie František Šimík

--------------------------------------

V sobotu 6. srpna 2011 uspořádal oddíl florbalu při TJ Hodonice ve sportovním areálu kurty Hodonice tradiční kvalitně obsazený florbalový turnaj - FLORBAL OPEN 2011. Zúčastnilo se ho 8 družstev a 60 přihlášených hráčů. K vidění byly kvalitní výkony domácích, ale také přespolních družstev. Vítězství si odnesl tým PIVNICE U BÁRTA, na druhém a třetím místě skončili domácí BAJPÁS a EXCALIBUR  a čtvrté místo patří týmu GANGSTERS. Turnaj byl bezchybně zorganizován, za což patří velký dík hlavním organizátorům Martinu Čermákovi, Ivo Medkovi a Stanislavu Jugovi. Fotografie Františka Šimíka, fotografie Radka Lapeše; video (Rosťa Lattner)

-------------------------------

6. ročník vánočního florbalového turnaje, uspořádal v sobotu 18. prosince 2010 florbalový oddíl TJ Hodonice. V tělocvičně ZŠ Tasovice se sešlo 54 hráčů a 9 týmů. První místo si (již tradičně) odvezly znojemské Legendy. Na druhém místě skončili Gamers a třetí místo patří místním Bajpás. O tradičně vynikající organizaci turnaje se postarali Ivo Medek, Martin Čermák a Standa Juga.

Fotografie (František Šimík), video (Martina Šustková) - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23